Our Collection
Crafted to Fill Your Space with Light, Calm, and Beautiful Scents.

50ML Premium Reed Diffuser – Hotel & Home Air Freshener with Long-Lasting Fragrance, Flameless Aromatherapy Decors3
| Color | Transparent |
| Size | 5x5x19.5cm |
| Volume | 50ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 1 Month |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Shangri-la, Hilton, Jasmine, Lavender |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Factory Direct Wholesale Reed Diffuser Set – 150ML DIY Home Fragrance Kit with Essential Oils, Premium Air Freshener Gift Box
| Color | Red, Purple, Grey |
| Size | 6.6×4.9×12.8cm |
| Volume | 150ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 3 Months |
| Fragrance | Red-Ms Coco, Purple-Berlin Girl, Grey-Cold Water |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
150ML Premium Reed Diffuser Set – DIY Home Aromatherapy for Bathroom & Bedroom, Large Capacity Essential Oil Air Freshener
| Color | Pink, Blue |
| Size | 7x12x19.5cm |
| Volume | 150ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 3 Months |
| Fragrance | Pink-White Tea Mint, Blue- Blood Orange Basil |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Black & White Square Bottle Reed Diffuser – 150ML Premium Home Fragrance, Instagrammable Air Freshener & Decor Gift Set
| Color | White, Black |
| Size | 6.8×6.8x10cm |
| Volume | 150ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 3 Months |
| Fragrance | Cherry Blossoms, Gardenia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
100ML OEM Room Diffuser Wholesale – Premium Air Freshener for Home, Hotel & Office (Factory Direct Price)
| Color | White, Black |
| Size | 6.5×6.5×9.7cm |
| Volume | 120ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 2 Months |
| Fragrance | Lavender, Jasmine |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Luxury Double-Layer Dried Flower Scented Candle Gift Set – Premium Home Aromatherapy for Bedroom, Birthday & New Year Gifts
| Color | White |
| Size | 7x7x12.5cm |
| Weight | 180g/pc |
| Material | Upper layer with Soy Wax + lower layer with Jelly Wax + 5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40 Hours |
| Fragrance | White Peach Oolong, Lavender, Jasmine |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Custom Double-Layer Soy Wax Candle with Dried Flowers – Bestselling Amazon FBA Candle From Source Supplier
| Color | Yellow, Pink, Orange |
| Size | 7x7x12.5cm |
| Weight | 180g/pc |
| Material | Upper layer with Soy Wax + lower layer with Jelly Wax + 5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40 Hours |
| Fragrance | Lavender, Rose Sandalwood, Blue Ocean, Blue Wind Chime, English Pear & Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Jelly Wax Flower Candle in Glass – Real Floral Home Aromatherapy Gift for Bedroom Romance & Special Occasions
| Color | Red, Blue, Orange, White, Purple |
| Size | 7x7x8.5cm |
| Weight | 180g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40 Hours |
| Fragrance | Lavender, Rose Sandalwood, Blue Ocean, Blue Wind Chime, English Pear & Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Scandinavian Style Soy Wax Candle – Romantic Hidden Poem Aromatherapy Candle, Smokeless Home Fragrance for Cross-Border Wholesale
| Color | Black, Pink, Grey |
| Size | 6.2×6.2×7.5cm |
| Weight | 100g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours |
| Fragrance | Lavender, Lychee, Persimmon |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Wholesale Marble & Gold Ceramic Cup Candles – Premium Scented Candles for Hotels, Gifting & Home Decor
| Color | Black |
| Size | 8.5×8.5×8.5cm |
| Weight | 180g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 25 Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Lavender, Lychee White Tea, Lemongrass, White Peach Oolong |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Crystal-Infused Bottle Soy Wax Aromatherapy Candle – Elegant Glass Jar Scented Candle for Home Decor & Gift Giving
| Color | Black, Pink, White, Green, Blue |
| Size | 5x5x7cm |
| Weight | 110g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 25 Hours |
| Fragrance | Blue Wind Chime, White Tea Ginger Flower, Bamboo Green Tea, Lime Basil & Citrus, Blue Wind Chime |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Home Use Smokeless Scented Candle DIY Kit – Wholesale Aromatherapy Essential Oil Candle in Glass Jar
| Color | Brown |
| Size | 7x7x9cm |
| Weight | 200g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40 Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Rose Sandalwood, Misty Forest, Lychee White Tea, Blue Wind Chime, Lavender |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |