Our Collection
Crafted to Fill Your Space with Light, Calm, and Beautiful Scents.

DIY Tin Can Soy Wax Candle Kit – Handmade Aromatherapy Candle Making Set with Pull-Tab Lid
| Color | Multi-color |
| Size | 3.5×3.5×7.5cm |
| Weight | 80g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 15 Hours |
| Fragrance | Japanese Plum Blossom, Jiangnan Guiyu, Lake Ebony, Lin Sen Morning Dew, Chocolate |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Colored Glass Candle with Wooden Stopper – Low-Temperature Scented Candle, Premium Bedroom Aromatherapy Gift for Her
| Color | Multi-color |
| Size | 6x6x6.5cm |
| Weight | 80g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 15 Hours |
| Fragrance | Tuberose, Misty Forest, Rose Sandalwood, English Pear & Freesia, |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Sleep Aid Aromatherapy Candle – Smokeless Soy Wax Candle in Glass Jar with Essential Oils, Instagrammable Home Fragrance
| Color | Multi-color |
| Size | 5.2×5.2×6.2cm |
| Weight | 50g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10 Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Amber Ginger, Golden Pomegranate Lily, Blackberry Bay, Green Tea Orange Blossom |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Minimalist Scented Candle Set – Black Glass Jar Aromatherapy Candles for Home Decor & Gifting (Wholesale Available)
| Color | Black |
| Size | 6x6x6.5cm |
| Weight | 100g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Lavender, Shangri-La |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Emergency Preparedness Candles – Windproof Smokeless Survival Candles in Glass Jars for Power Outages & Outdoor Use (Wholesale Available)
| Color | Multi-color |
| Size | 4.6×4.6×6.5cm |
| Weight | 100g/pc |
| Material | Paraffin |
| Burning Time | 20 Hours |
| Fragrance | Lychee White Tea, Rose Sandalwood, Misty Forest, Tuberose, Blue Wind Chime, English Pear & Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Small Embossed Glass Jar Scented Candle – Handmade Smokeless Soy Wax Aromatherapy Candle for Wholesale & Export
| Color | Multi-color |
| Size | 5.2×5.2x7cm |
| Weight | 100g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours |
| Fragrance | Lychee White Tea, Rose Sandalwood, Misty Forest, Tuberose, Blue Wind Chime, English Pear & Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Embossed Glass Jar Aromatherapy Candle – Smokeless Plant-based Scented Candle for DIY Gift Sets & Wholesale
| Color | Multi-color |
| Size | 7x7x9cm |
| Weight | 200g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40 Hours |
| Fragrance | Lychee White Tea, Rose Sandalwood, Misty Forest, Tuberose, Blue Wind Chime, English Pear & Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Smokeless Romantic Plant Wax Candle – Instagrammable Aromatherapy Glass Jar Candle
| Color | Multi-color |
| Size | 4.5×5.2×6.2cm |
| Weight | 55g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10 Hours |
| Fragrance | Lavender, White Tea, Jasmine, Freesia, Rose, Strawberry |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Frosted Cup Soy Wax Candle – Handmade Smokeless Aromatherapy Gift for Home & Bedroom
| Color | White, Black |
| Size | 5x5x6cm |
| Weight | 50g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10 Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Jasmine, Lavender, Rose, Blue Wind Chime |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Vintage Tin Candle – Cross-border Smokeless Aromatherapy Candle in Retro Metal Box, Home Fragrance Gift
| Color | 4 Colors/set |
| Size | 2.5×6.3×4.2cm each tin, 16x16x5cm each box |
| Weight | 50g/pc, 200g/4pcs |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10-12Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Shangri-la, White Jasmine Mint, San Diego Blackberry |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Colorful Sugar Cube Soy Wax Candle in Tin – Aromatherapy Gift Box for Home & Gifting
| Color | Yellow, Orange, Blue, Green, Red, Grey |
| Size | 5x5x5cm |
| Weight | 60g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10 Hours |
| Fragrance | Gardenia, Sweet Orange Fruity, Hotel White Tea, Jasmine, Ebony Velvet Rose, English Pear & Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Handmade Black Cap Soy Wax Candle in Jar – Smokeless Aromatherapy Gift with Green Container
| Color | Green |
| Size | 5.5×5.5×6.5cm, 7x7x9cm |
| Weight | 100g/pc, 200g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours, 40Hours |
| Fragrance | Blue Wind Chime, English Pear & Freesia, Lychee White Tea, Shangri-la |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |