Our Collection
Crafted to Fill Your Space with Light, Calm, and Beautiful Scents.

Colored Glass Jar Scented Candle with Wooden Lid – Aromatherapy Home Decor & Gift Set
| Color | Blue, Green, Grey, Black, Pink, White |
| Size | 7x7x8cm |
| Weight | 150g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Bamboo Green Tea, Misty Forest, English Pear & Freesia, Berlin Girl, Green Tea Orange Blossom |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Koala Aromatherapy Candle – Cute Creative Long-Lasting Scented Decor, Birthday Gift for Friends
| Color | White |
| Size | 8x8x11cm |
| Weight | 0.3kg/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40 Hours |
| Fragrance | Customized |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Handmade Smokeless Soy Wax Candle in Jar
| Color | White |
| Size | 6.5×6.5x7cm, 7.5×7.5×9.3cm |
| Weight | 100g/pc, 200g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours, 40 Hours |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Lavender, English Pear with Freesia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Smokeless Cute Eggshell Bear Aromatherapy Scented Candle
| Color | White |
| Size | 6.5×6.5x9cm |
| Weight | 0.3kg/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10 Hours |
| Fragrance | Customized |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Custom Soy Wax Candles – Yoga, Meditation & Wedding Gifts in Luxury Square Glass Jar
| Color | Pink, Black, Orange, Grey |
| Size | 6x6x6cm |
| Weight | 85g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 10 Hours |
| Fragrance | English Pear & Freesia, Ebony Sandalwood, Lemon Basil & Mandarin, Blue Wind Chime |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Custom Logo Soy Wax Scented Candle in Glass Jar with Wooden Lid for Personalized Home Fragrance and Aromatherapy
| Color | White |
| Size | 7x7x8.5cm |
| Weight | 0.5kg/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40-50 Hours |
| Fragrance | Customizable |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Lavender Reed Diffuser Set with Dried Flowers – Flameless Room Freshener for Bedroom & Bathroom, Smoke-Free Aromatherapy
| Color | Transparent |
| Size | 5.5×5.5×19.5cm |
| Volume | 80ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent + Artificial Flower |
| Service Time | 1 Month |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Shangri-la, Hilton, Jasmine, Lavender |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Customized Air Freshener Perfume
| Color | Transparent |
| Size | 5x5x20cm |
| Volume | 50ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 1 Month |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Shangri-la, Hilton, Jasmine, Lavender, Rose, Lemon, Gardenia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Premium Car Diffuser – Essential Oil Car Perfume with Creative Design, Long-Lasting Subtle Scent for Men & Women
| Color | Transparent |
| Size | 6x8cm |
| Volume | 120ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 2 Months |
| Fragrance | Freesia, Blue Wind Chime, Peach, Gardenia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |