Our Collection
Crafted to Fill Your Space with Light, Calm, and Beautiful Scents.

Multi Color Middle Size Heart Shape Crafted Candle
| Color | Multi Color |
| Size | 6.8x6x7cm |
| Weight | 80g/pc |
| Material | Soy Wax + Plant Oil |
| Service Time | 1 Month |
| Fragrance | Can be customized or without fragrance |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Multi Color Small Size Heart Shape Crafted Candle
| Color | Multi Color |
| Size | 6.8x6x3.5cm |
| Weight | 80g/pc |
| Material | Soy Wax + Plant Oil |
| Service Time | 1 Month |
| Fragrance | Can be customized or without fragrance |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |