Reed Diffuser

100ML OEM Room Diffuser Wholesale – Premium Air Freshener for Home, Hotel & Office (Factory Direct Price)
| Color | White, Black |
| Size | 6.5×6.5×9.7cm |
| Volume | 120ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 2 Months |
| Fragrance | Lavender, Jasmine |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
150ML Premium Reed Diffuser Set – DIY Home Aromatherapy for Bathroom & Bedroom, Large Capacity Essential Oil Air Freshener
| Color | Pink, Blue |
| Size | 7x12x19.5cm |
| Volume | 150ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 3 Months |
| Fragrance | Pink-White Tea Mint, Blue- Blood Orange Basil |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
50ML Premium Reed Diffuser – Hotel & Home Air Freshener with Long-Lasting Fragrance, Flameless Aromatherapy Decors3
| Color | Transparent |
| Size | 5x5x19.5cm |
| Volume | 50ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 1 Month |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Shangri-la, Hilton, Jasmine, Lavender |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Black & White Square Bottle Reed Diffuser – 150ML Premium Home Fragrance, Instagrammable Air Freshener & Decor Gift Set
| Color | White, Black |
| Size | 6.8×6.8x10cm |
| Volume | 150ml/pc |
| Material | Essential Oil + Isododecane Solvent |
| Service Time | 3 Months |
| Fragrance | Cherry Blossoms, Gardenia |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |