Scented Candle

Amber Scented Candle Gift Set Festival Aromatherapy Box with Premium Soy Wax Candles & Romantic Packaging
| Color | Orange |
| Size | 25x13x8cm |
| Weight | 160g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 40-50 Hours |
| Fragrance | Customizable |
| Package | Cardboard Box, Gift Set Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Aroma Fragrance Glass Jar Scented Candles
| Product | Canvas Tote Bags |
| Size | 34w*40h cm /13.38*15.74inches |
| Material | 100% cotton |
| MOQ | 100PCS |
| Production Time | 8~15days |
| Manufacture | YOURAN |
| Customer Reviews | ★★★★★ 4.9 out of 5 |
| Service | OEM & ODM |
Colored Glass Candle with Wooden Stopper – Low-Temperature Scented Candle, Premium Bedroom Aromatherapy Gift for Her
| Color | Multi-color |
| Size | 6x6x6.5cm |
| Weight | 80g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 15 Hours |
| Fragrance | Tuberose, Misty Forest, Rose Sandalwood, English Pear & Freesia, |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |
Colored Glass Jar Scented Candle with Wooden Lid – Aromatherapy Home Decor & Gift Set
| Color | Blue, Green, Grey, Black, Pink, White |
| Size | 7x7x8cm |
| Weight | 150g/pc |
| Material | 100% Natural Soy Wax+5% Premium Essential Oil |
| Burning Time | 20 Hours |
| Fragrance | Blue Wind Chime, Bamboo Green Tea, Misty Forest, English Pear & Freesia, Berlin Girl, Green Tea Orange Blossom |
| Package | Cardboard Box |
| Usage | Home Decoration, Holidays, Parties |